geos@geos.com.tr

Başkanın Mesajı Geri

GEOS endüstriyel tesislerin ve makine imalatçılarının anahtar teslim projeleri için, bir Sistem Çözüm Ortağı olarak Yurt içi ve Yurt dışında kaliteli bir servis hizmeti sunmaktadır. Yetenekleri ve deneyimleri ile kompleks proseslerde, en son gelişen teknolojiyi uygulamaktadır.

GEOS, konusunda dünya çapında öncü olan SIEMENS ve OMRON'un Çözüm Ortağı olarak, 2004 yılında Omron bünyesinden ayrılan mühendisler tarafından Ankara’da kurulmuştur.

GEOS 2009 yılında İstanbul’da kendi binasına taşınmıştır.

GEOS, sistem entegrasyonu içindeki tüm evrelerde projenin başlangıcından devreye alma noktasına kadar geçen safhaların tümünde faaliyet göstermektedir.

GEOS ’dan talep edilecek hizmetler için bir sınırlama söz konusu olmayıp; bir zincirin halkalarına benzetebilecek bu hizmetlerin tamamı ya da bir kısmı için yurt içi ve yurt dışında kaliteli bir servis hizmeti almak mümkündür.

GEOS, yetenekleri ve deneyimleri ile kompleks proseslerde, en son gelişen teknolojiyi kullanarak anahtar teslim çözümler sunmaktadır.

GEOS, çözüm ortaklığı konusunda ülkemiz endüstrisinin gelişmesine katkıda bulunmak ve  üzerine düşen görevleri yerine getirme sorumluluk bilinci içerisinde, sürekli araştırmalar yaparak bilgi ve becerilerini geliştirmektedir